יש לנו מגוון ענק של פתרונות טכנולוגים עבור העסק שלכם!

יותר זול - יותר איכותי - יותר משמעותי

העולם הדיגיטלי החדש טומן הזדמנויות מדהימות לכל עסק שמוכן לעשות את ה”סוויץ'” בראש ולהבין שהזמן להיכנס לדיגיטל בכל הכוח היה לפני 5 שנים! ושאם זה עוד לא קרה ולעסק עדיין אין ברשותו אפיק צמיחה דיגיטלי שמניב רווחים אז הזמן הכי טוב להתחיל הוא עכשיו.

אבל על מי אפשר לסמוך?

השאלה העיקרית שעולה לכל עסק שמחליט שהגיע הזמן להיכנס ברצינות לדיגיטל ולהתחיל להוביל אתהשוק דרך האינטרנט ולא להיגרר אחרי המתחרים בדיליי שלא תורם כלום, היא בעיקר, “עם מי לעבוד?” ומי יכול להוביל את העסק שלי להצלחה אמיתית בדיגיטל. למזלכם, אם הגעתם לעמוד הזה ואתם קוראים את השורות הללו אז תדעו שזו בידיוק המומחיות שלנו! לא התחלנו משירותי עיצוב גרפיקה ובניית אתרים, האמת היא שהרבה לפני ששי מזרחי, המנכ”ל והבעלים של החברה הגלובלית פתח את החברה הוא היה יזם דיגיטלי שהתעסק 24/7 בבניית נכסים ועסקים בדיגיטל וסייע לעסקים קטנים, חברות וארגונים לנמח בדיגיטל ולעשות שח-מט למתחרים – והכוונה שלנו בשח-מט היא להגיע ממצב של עסק “נגרר” לעסק מוביל דיגיטלית שהתחרים רוצים שיהיה להם דיגיטל כמו שלו.

ממי כדאי להיזהר?

אם תתחילו לעבוד איתנו תהיו בידיים טובות.
דבר חשוב מאוד שכדאי לומר אפילו שהוא קצת לא נעים לפעמים.. הרבה מאוד מנותני השירותים הדיגיטליים היום בישראל אינם בעלי מקצוע! לרוב אלו צעירים ללא ניסיון שמנסים את מזלם, מתווכים (השוק מלא בהם!) אלו בעצם אנשי םשעושים רושם של מקצוענים אך מבצעים את רוב העסודה דרך נותני שירותים מקצועיים וזה עולה לכם המון כסף, לרוב זה גם לא נגמר טוב כי כשמתחילות הבעיות ואין בעל מקצוע ישיר שיודע לטפל בהם מתחילות העלויות לצמוח והשירות לאכזב, סוג נוסף של נותני שירות הן חברות ותיקות / גדולות, אשר מספקות עבודה לרוב ברמה טובה אבל בשירות גרוע ובמחירים מהחלל החיצון, אם אתם עובדים עם חברה כזאת כדאי שתתחילו לעשות סקר שוק (או שתלכו לחנות באתר שלנו לבדוק את העלויות שאתם אמורים לשלם על כל שירות). אל תדממו כסף, זה יהרוג את המאמץ נדיגיטלי שלכם ולפעמים גם עלו לפגוע חזק בעסק ברמה הפיננסית.

פתרונות בינלאומיים – זולים יותר

הידעתם שכל מה שאתם קונים בארת מספקים ישראלים קיים בחו”ל בחצי, שלי ולפעמים גם חמישית מהמחיר? קולטים? כמה כסף יכולתם לחסוך ומה הייתם עושים איתו אם רק הייתה לכם גישה נכונה לשירותים האלו?
לנו יש גישה ואנחנו יכולים לעזור לכם, הנושא הזה יורחב בהמשך העמוד ובו תוכלו לצפות במגוון רחב של פתרונות דיגיטליים לעסק שניתן לקבל אצלנו.

כרטיסי ביקור דיגיטליים

מנוי חודשי זול שכבר כולל אחסון, אבטחה ושירות + אפשרויות מתקדמות

גגגג

קו"ח דיגיטליים

אתר פרטי משלכם עם כל הקורות חיים שלכם - מתעדכן

השירות כולל הקמה, אחזקה ואחסון בעלות שנתית מינימלית.

  • אחסון ואבטחת SSL
  • אפשרות לחיבור לדומיין פרטי
  • אפשרות לניהול בלוג
  • תיק עבודותקפרויקטים
  • כל התכונות של קורות חיים
  • אפשרות לסליקה והקמת מיני חנות

כרטיסי ביקור דיגיטליים

מנוי חודשי זול שכבר כולל אחסון, אבטחה ושירות + אפשרויות מתקדמות

גגגג