Skip to content

קצת עלינו​

החברה הגלובלית היא עתיד השירותים העסקיים, שירות מקצועי ואדיב יותר מבוסס טכנולוגיה ומחירים זולים בהרבה מהמחיר בשוק יכולים להוות מפתח לפריצה העסקית שלכם ולרכישת יתרון מול המתחרים.

דיגיטל לעסקים

או שאתם לא עושים דיגיטל בכלל או שאתם קשורים בחוזה עם חברה ששואבת לכם את הכסף בשביל כל עיצוב קטן, פוסט או תיקון באתר. זה המחיר שאתם משלמים על פגישות מרשימות במשרדים מהודרים ולחיצת ידיים עם כרישים שיודעים בידיוק איך לפתוח לכם את הארנק ולא לאפשר לכם לסגור.

למה לעבוד איתנו

שליטה. איכות. שירות. ומחיר! הגיע הזמן לקבל את ההחלטה הנכונה ולהחזיר את השליטה על תזרים העסק שלכם אליכם לידיים מבלי לוותר על הדיגיטל.

שי מזרחי

יזם עסקי וחברתי, בוגר פרויקט מיכא"ל, שירת כקצין ארגונים בינלאומיים, חוקר כלכלת איו"ש וקצין תקציבים לשעבר ביחידת תיאום פעולות הממשלה בשטחים. מעל 7 שנים בתחום בניית אתרים, עיצוב שיווק ושירותים עסקיים. בנה כמה מאתרי ה-WordPress המטורפים בארץ שהובילו הצלחות גדולות. כיום מוביל עסקים להצלחה דיגיטלית מכיוונים יצירתיים שהם בכלל לא ידעו שקיימים. פרויקט אחרון: בנייה של מועדון דיגיטלי בתשלום משולב עם לימודים ורשת חברתית פנימית שמכניס למכללה בתחום ההשקעות למעלה מ-58,000₪ בחודש.

חזון: לתת ליזמים, בעלי עסקים ובעלי תפקידים בארגונים שונים את המפתח לניהול הדיגיטל שלהם מבלי לוותר על מחיר, שליטה ושירות. איך עושים את זה? נרשמים לאתר, מקבלים גישה לאזור אישי, מפקידים / רוכשים שירותים לעסק בלחיצת כפתור. נציגי החברה נמצאים איתכם בקשר שוטף ודואגים לכל מה שתצטרכו.

טל בנזרף

סמנכ"ל תפעול

מנהל דיגיטל ובונה אתרים, מתעסק בשנים האחרונות בקידום עסקים באינטרנט בדגש על מדיה חברתית. בעל ניסיון במיתוג, עריכה גרפית ועריכת וידאו.

השירותים שלנו

ניהול רשתות חברתיות

הרשתות החברתיות הם המקום הטוב ביותר למצוא את הלקוח הבא שלך, אך רוב החברות והעסקים נופלים בזה. המותג והעיצובים שלהם לא ברמה מספיקה והם גורמים יותר נזק עצמי מאשר תועלת למותג לשלהם. אנו מציעים לנהל לך את הרשתות החברתיות במחירים נגישים ובמגוון חבילות ואפשרויות כדי שלא תצטרכו לוותר או “לחפף” בתחזוקת המדיות.

שיווק ופרסום חכם

עסקים רבים מבזבזים כסף רב על קמפיינים שיווקיים לא יעילים, קניית לידים לא איכותיים ועוברים מספק לספק בתקווה שמשהו ישתנה. לנו יש פתרונות שיווק ופרסום ייחודיות, אתם שולטים בכסף, אין דמי ניהול והתחייבויות! רוצים קמפיין פרסום? שלמו, מלאו את הפרטים והקמפיין יוצא לדרך לפי מה ששילמתם מראש – השליטה בידיים שלך.

שירותי עיצוב גרפי

הפרסומים הגרפיים של העסק שלכם מהווים את הפנים שלכם מול הלקוחות. החל מלוגו מיוחד ומעוצב, תמונות הפוסטים שעולים ברשתות החברתיות שלכם ועד לאתר מעוצב לעסק שלכם – לכולם יש חלק משמעותי בתדמית שלכם. אנחנו מציעים שירותי עיצוב גרפי במחירים נגישים וקבלת החומרים בצורה מהירה וקלה.

בניית אתרים

האתר של העסק שלכם הוא המנוע לצמיחה במרחב הדיגיטלי, ללא אתר לא תוכלו לקדם אורגנית או ממומן, לקבל לידים או לבלוט מעל המתחרים, אתר יכול להכיל גם חנות מקוונת שתגדיל את ההכנסות שלכם. אנחנו מציעים שירותי בנייה ועיצוב אתרים, בניית חנויות מקוונות, אתרי למידה וקורסים, דפי נחיתה, ניהול אתרים קיימים, אופטימיזציה וקידום SEO ועוד.

תשתית ואבטחת אתרים

אתרים רבים מאוחסנים בשרתים איטיים אשר מקשים על חוויות המשתמש באתר שלכם ובנוסף על זה הם חווים ניסיונות תקיפה וגניבת מידע. אנחנו יכולים לספק ולנהל את אחסון ואבטחת אתר האינטרנט שלכם, לבצע בדיקות נבצע גיבויים שיגרתיים, לספק פרוטוקול SSL, שירותי CDN והכל במחיר שמשתלם וללא התעסקות או דאגה מצידכם.

שמור ושתף את העגלה
עגלת הקניות שלך תישמר ותקבל קישור. אתה, או כל מי שיש לו את הקישור, תוכל להשתמש בו כדי לאחזר את עגלת הקניות שלך בכל עת.
חזרה שמור ושתף את העגלה
עגלת הקניות שלך תישמר ותקבל קישור. אתה, או כל מי שיש לו את הקישור, תוכל להשתמש בו כדי לאחזר את עגלת הקניות שלך בכל עת. הקישור ישמר ל-7 ימים.
Your cart email sent successfully :)

דילוג לתוכן